nalepsze forum o pokemonach na całym świecie

jeśli lubisz pokemony oraz zabawe to miejsce jest dla ciebie idealne!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-02-21 09:44:07

Master

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 6
Punktów :   

Zapisy na grę pokemonową(0/5).

Ksywka:
Rasa Pokemona(nie legenda/ewolucja/skamielina):
Czy chcesz mieć Trenera:
Historia(min.3):
Towarzysze:
Wrogowie:
Prośby:
Cel:

Offline

 

#2 2010-02-24 09:19:12

DingChu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zapisy na grę pokemonową(0/5).

Imie: LeeChu
Rasa Pokemona: Pikachu
Czy chcesz mieć Trenera: Tak, raczej trenerkę Reicher
Historia: Prawie jak za czasów pierwszej generacji, tylko że tylko że od tamtego czasu mineło sześć lat. Byłem najmniejszym w stanie Pikachu. Który postanowił odejść od grupy, i rozpocząć własną wędrówkę. Miałem nadzję, że słowa Pikachu trenera były jednak czymś więcej, niż tylko romową Pokemon. Bigłem, i biegłem nie wiedząc do kąd. Ufałem jedynie, tylko własnemu szczęściu. Bo wiedziałem, że mam nadzję którą się kierowałem.  W jednej chwili  dotarłem do dziwnego mijesca, gdzie znajdowało się mnustwo Pokemon. Niewiarygodne! Coś Mi podopwiadało, że znałem to miesjce. Ale tylko z opowieści Pikachu Ash'a. Podbiegłem bliżej, a tam zobaczyłem człowieka podobnego do tego, o który Mi opowiadał Pikachu... Czy to był na pewno Oak? Tak, to był On. Najwyraźniej zauwarzył Mnie jak kicałem w tamtym kierunku. Trochę się Go bałem ponieważ byłem dzikim Pikachu, który nie każdemu pozwalał się dotykać. Nie przepadałem ogólnie za ludzmi. Jednak coś Mnie przekonło, jeśli znalazłem się jakimś trałem w tym dziwnym Mi miejscu.... 
Towarzysze: Charmander Dale, Vulpix Margo, Shinx Ronie, Nidoran Rufus, Veemon Tommy
Wrogowie: Rywal Eevee o imeniu Toris. Dark Nidoran Morthimer, Squirtle Leroy, Raichu RasyChu, i kilku innych.
Prośby: Nie chcę przechodzić evolucji, zakochać się w Veemon, kochać Dale
Cel: Zniszczyć Team Magma.

Ostatnio edytowany przez DingChu (2010-02-24 09:40:29)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.madeinchina.pun.pl www.gp88.pun.pl www.twc.pun.pl www.serwer-azalia.pun.pl www.everold.pun.pl